OFERTY PRACY

Dla naszego Szanownego Klienta,

Chaperone Royale ogłasza rekrutację

na stanowisko

PRYWATNY KUCHARZ

w domu jednorodzinnym

w Warszawie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Przyrządzanie posiłków dla pięcioosobowej rodziny

  2. Podawanie potraw do stołu

  3. Ustalanie domowego menu i tworzenie listy zakupów według preferencji Klienta

  4. Wyszukiwanie i zamawianie najlepszych produktów żywnościowych pod względem jakości oraz ceny - w tym świeżych kwiatów na stół 😊

  5. Zakupy i transport produktów żywnościowych

  6. Utrzymanie porządku i czystości w kuchni

  7. Udzielanie pomocy domownikom w sytuacjach wynikających  z bieżącej potrzeby, m.in. nadawanie i/lub odbiór przesyłek kurierskich, obsługa domofonu, otwieranie/zamykanie drzwi, przyjmowanie interesantów, odbiór leków z apteki

  8. Okazjonalne przygotowanie kolacji dla rodziny i gości podczas weekendu

WYMAGANIA:

  1. Pasja do gotowania i nieprzeciętne umiejętności kulinarne (warunek konieczny)

  2. Znajomość różnych kuchni świata, w szczególności nowoczesnej kuchni polskiej i śródziemnomorskiej

  3. Wykształcenie średnie (mile widziany kierunek gastronomiczny)

  4. Wysoka kultura osobista

  5. Umiejętność zachowania dyskrecji

  6. Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem

  7. Profesjonalna współpraca z innymi członkami personelu domowego

  8. Osoba niepaląca, silna i energiczna

  9. Prawo jazdy kat. B

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  1. Praca w prywatnym domu - bez zamieszkania

  2. Umowa zlecenie lub B2B

  3. Praca 8 godzin na dobę, 5 dni w tygodniu (poniedziałek - piątek)

  4. Atrakcyjne wynagrodzenie: 4500 - 5000 zł netto/miesiąc (praca w weekendy - dodatkowo płatna)

  5. Prywatny samochód do celów służbowych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie Państwa danych osobowych na adres: office@chaperoneroyale.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Chaperone Royale Rafał Zyskowski, Emaus 55Y/103, 30-213 Kraków, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.​​​